Skip to: Menu | Main content

Architecting the Enterprise Ltd.

kigsgh, Czw, 2006-12-14 01:09

Firma Architecting the Enterprise Ltd od początku swego istnienia w 2003 roku związana jest z The Open Group (która opracowała m.in. Single UNIX Specification...) i jej koncepcją „boundaryless information flow”. Współpracujemy także ściśle z Integration Consortium, którego celem jest opracowanie norm i dobrych praktyk zapewniających interoperacyjności systemów informatycznych.
Styl zarządzania informatyką jakim jest Enterprise Architecture, oraz w szczególności TOGAF – The Open Group Architecture Framework i jego ADM – Architecture Development Method - w których się specjalizujemy, są w naszym przekonaniu potężnymi narzędziami pozwalającymi w praktyce realizować otwartość rozwiązań.
Siłą rzeczy, od początku wspieramy otwartość rozwiązań informatycznych i zachęcamy do architektonicznego podejścia do ich budowy – tak, by wszelkie decyzje technologiczne i organizacyjne podejmowane były w pełni świadomie – znając ich oczywiste i mniej oczywiste skutki i ograniczenia, z uwzględnieniem obecnych i przyszłych potrzeb informacyjnych użytkowników systemów i ich otoczenia, jednak jednocześnie pozwalając na różnorodność i unikając uzależnienia od konkretnych technologii i dostawców.
Stąd powstanie KROS witamy z zadowoleniem i liczymy na jej faktyczny, pozytywny wpływ na styl i sposób zarządzania informatyką w polskich firmach i instytucjach.

Odpowiedz

Zawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
Więcej informacji na temat formatowania